Share

Наталія Лупу: В естафеті хотілося всіх наздогнати і обігнати (відео)

Буковинка Наталка Лупу стала однією з кращих серед представників України на чемпіонаті святу з легкої атлетики, який завершився 30.08.15 в Пекіні (Китай).

Наталія Лупу: В естафеті хотілося всіх наздогнати і обігнати

Заключного дня змагань новоселицька чернівчанка Наталія Лупу (4.11.87, ШВСМ, СК «Гешко», «Колос»/«Динамо», Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»), яка напередодні показала п’ятий час у фіналі на 800-метрівці (1.58,99, як і британка Shelayna OSKAN-CLARKE, як фігурує у протоколі на 5 місці), виступила у фіналі естафети 4х400 м. Увесь український квартет у фіналі виглядав так: Ольга Земляк (16.01.90, Рівне), Наталія Лупу (4.11.87, Чернівці), Наталія Пигида (30.01.81, Київська обл.), Ольга Ляхова (Кременчук Полтавської обл.).

Українки, маючи сьомий попередній результат, фінішували на шостій позиції. Це один з кращих результатів для української збірної в Пекіні-2015. В активі України дві медалі – «срібло» (Богдан Бондаренко, 30.08.89, Харків, стрибки у висоту) і «бронза» (Людмила Оляновська, 20.03.93, Київська обл., ходьба на 20 км). Наступні високі місця представників України: Наталія Лупу (4.11.87, Чернівці) – 6 місце у фіналі на 800 м (показала 5-й результат разом з британкою, яка фігурує на 5 місці), Ольга Саладуха (4.06.83, Донецьк) – 6 місце у фіналі потрійного стрибка і жіноча естафета 4х400 м – 6 місце у фіналі.

Після естафетного фіналу українки поділились своїми враженнями з представниками прес-служби ФЛАУ та телеканалу Xsport: