ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДКРИТТЯ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО СЕЗОНУ. РІЗДВЯНІ СТАРТИ, М.КИЇВ

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Ось і розпочався змагальний зимовий легкоатлетичний сезон. Першими "ластівками" були Марія Руснак, Олександр Данілов, Еміль Ібрагімов та олімпійка Руслана Цихоцька.

До вашої уваги фінальні протоколи змагань (вибірка по нашим атлетам):

       
 

ХХІІ всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017"

 
   
   
   
   
   
     
 

Київ 9 січня 2017 р.

 
   

Біг на 60 м Жінки  Фінал

           

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата
народження

Результат

Розряд

Тренери

     
                     
1 849 СТУЙ Христина м. Київ, Д, КМШВСМ 03.02.1988 7.35 МС Копанайко С.      
                     
2 515 ПЛОТІЦИНА Анна Київська, Д, КОШВСМ 01.01.1987 7.47 МС Паламарчук О      
                     
3 390 КАЧУР Яна м. Київ, Д, КМШВСМ 13.01.1997 7.56 КМС Федорець В.А., Поліщук Т.      
                     
4 912 РУСНАК Марія Чернівецька, К, ШВСМ Чрн 21.08.1988 7.63 PB КМС Ячнюк І.О., Павлюк І.      
                     
5 358 БІБІК Ольга м. Київ, Д-С, ДШВСМ  05.02.1990 7.66 КМС Фадєєв О.Є.      
                     
6 102 ГОЛЄНЄВА Анастасія Донецька, МОН, ДШВСМ  08.09.1995 7.81 I Клименко В.М.       
                     
7 998 ШУЛЬГА Євгенія Чернігівська, У, ДЮСШ "Атлет" Чрг 13.09.1994 7.89 I Вятіорець С.Є., Середа С.С.      
                     
  379 АВРАМЧУК Іванна Київська, К, ДЮСШ  17.04.1998 DNS   Прокудін О.М., Карандюк К.
 
 

 

 
   

Біг на 60 м Чоловіки  Фінал

           

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата
народження

Результат

Розряд

Тренери

     
                     
1 388 ЧЕПУРНИЙ Владислав м. Київ, Д, КМШВСМ 11.05.1997 6.78 МС Федорець В.А., Поліщук Т.      
                     
2 915 ІБРАГІМОВ Еміль Чернівецька, У, ШВСМ Чрн 01.02.1990 6.90 КМС Слюсарев Г.Г.      
                     
3 582 СОКОЛОВ Олександр Миколаївська, МСДЮСШОР Мик 06.12.1997 6.93 КМС Гриник І.В.      
                     
4 222 БОНДАРЄВ Дмитро Київська, КОШВСМ 03.10.1993 7.03 I Мальченко М.В.       
                     
5 103 БАХІ ГЕЙ Жілдас Івано-Франківська, СК "Alias" 21.06.1993 7.04 I Фотуйма О.Я., Жмурко Т      
                     
6 684 РОМАНЮК Дмитро Рівненська, ОСДЮСШОР Рвн 26.03.1997 7.16 I Бугайчук М.П.      
                     
7 208 ЧЕРНЯЄВ Ілля Житомирська, ЖСДЮСШОР 30.07.1995 7.18 I Бр. Денисова      
                     
8 381 КОСТЮЧЕНКО Сергій м. Київ, МОН, КДЮСШ №14 Київ 20.02.1990 7.32 II Хмара О.Б.      

 

Біг на 400 м Чоловіки  Фінал                    

  Забіг 4 (10)

           

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата
народження

Результат

Розряд

Тренери

     
                     
1 (загальне - 6 мiсце) 917 ДАНІЛОВ Олександр Чернівецька, К, ШВСМ Чрн 24.06.1987 50.52 PB КМС Ячнюк І.О., Павлюк І.      
                     
2 411 ХОМЕНКО Максим м. Київ, КМШВСМ 24.10.1997 51.76 I Зенкова Т.П., Лаухін Ф.І.       
                     
3 1 КАМОЦЬКИЙ Олександр Вінницька, МДЮСШ №1 Він 21.12.1998 57.28 I юн Турлюк В.М.      
                     
  298 ВОЛОВ Максим м. Київ, У, СДЮШОР м.Києва "У"  01.04.1999 DNS   Приходько В.М.

 

 

 

Стрибки у довжину Жінки  Фінал 

           
                     

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата
народження

Результат

Розряд

Тренери

     
                     
1 854 БЕХ Марина Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ Хмл 18.07.1995 6.30 МС Крушинський В.В.       
    5.94 X 6.24 6.00 6.30 X  
                     
2 235 ШУХ Аліна Київська, МОН, БВУФК Бровари 12.02.1999 6.26 МС Шух М.С. , Шух Аа      
    5.68 5.95 6.04 6.11 6.23 6.26  
                     
3 1207 БОРИСЕНКО Ольга Запорiзька, У, ШВСМ Зпр 23.03.1989 5.94 КМС Борисенко В.В.      
    5.87 5.88 X X 5.94 X  
                     
4 1368 ФІРСОВА Юлія Кіровоградська, С, ДШВСМ  23.07.1994 5.92 КМС Голубцов А.В., Михалюкова Г.П.      
    5.13 X 5.92 5.90 5.84  
                     
5 1708 НІКІТІНА Анастасія Черкаська, С, ОСДЮСШОР Чрк 08.09.1994 5.77 I Горбівненко О      
    5.50 X 5.71 X 5.71 5.77  
                     
6 771 ЦИХОЦЬКА Руслана Чернівецька, ЗСУ-К, ДШВСМ  23.03.1986 5.60 I Голубцов А.В.      
    X X 5.51 X 5.60 X  
                     
7 1490 СИНИЦЯ Інна Полтавська, К, ПОШВСМ 03.04.1985 5.40 II Щербак Ю.Є.      
    5.37 5.40 5.27 5.36 X 5.30  
                     
8 139 КАЛЕНСЬКА Ольга Київська, МОН, БВУФК Бровари 26.10.1998 5.33 II Гредунова Н.М.      
    5.12 5.18 5.01 X X 5.33  
                     
9 1366 КОНСТАНТІНОВА Дар'я Кіровоградська, К, КЗ КДЮСШ №2 Крв 10.08.1999 5.05 III Нищеменко В.А.      
    5.05 5.04 3.00        
                     
10 1367 ДЮБАНОВА Альона Кіровоградська, К, КЗ КДЮСШ №2 Крв 02.06.1997 5.04 III Нищеменко В.А., Здітовецький Г.Б.      
    5.04 X X        
                     
11 346 КИРИЛЕНКО Вікторія Київська, МОН, БВУФК Бровари 01.12.1996 4.90 III Шух М.С.       
    4.90 4.84 4.80        
                     
12 710 БЕРЕЖНА Єва м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 09.03.2000 4.85 III Бережна Л, Окрайченко К.Й., Голубцов А.В.      
    X X 4.85        
                     
13 133 ЛОБАН Юлія Чернігівська, ДЮСШ м.Козелець 07.08.2000 4.83 III Шарак О.В., Ковцун Д.М.       
    X X 4.83        
                     
14 227 МЕЛЬНИЧУК Юлія Житомирська, ДЮСШ "Динамівець" Жтм 09.08.1999 4.78 III Лонський І      
    4.78 4.71 X        
                     
15 458 ШАБАЛОВА Анастасія м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 22.04.2001 4.69 I юн Полінкова Н.П.      
    4.69 4.61 4.66        
                     
16 545 ШВЕЦЬ Ольга м. Київ, МОН, СДЮШОР №6 Київ 06.08.2000 4.60 I юн Мальков К.      
    4.57 4.60 X        
                     
17 916 ІВАНОВА Вікторія Черкаська, Д, ОСДЮСШОР Чрк 05.05.2000 4.41 I юн Вавринкевич В.В.       
    X X 4.41        

 

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Легка атлетика в Чернівецькій області