ЮНІОРКИ U19 років (на стадіоні) | ||||
Дистанція | Розряд | Рекорд | Спортсмен | Рік та місце встановлення |
100м | МС | 11,78 | Ібрагімова Севіль | 18.05.07 Київ |
200м | МС МС | 23,91 23,8h | Ібрагімова Севіль Роман Ірина | 19.05.07 Київ 02.08.87 Миколаїв |
400м | МС КМС | 53,44 54,5h | Роман Ірина Михайличенко Ольга | 02.10.87 Миколаїв 22.07.06 Київ |
800м | МС | 2:03,84 | Лупу Наталія | 07.07.06 Миколаїв |
1500м | КМС | 4:21,09 | Кирийчук Людмила | 02.07.09 Донецьк |
3000м | КМС | 9:16,0h | Данелюк Марія | 04.08.79 Подольск |
5000м | ||||
10 000м | ||||
100м з/б | ||||
400м з/б | КМС | 1:02,40 | Лупу Наталія | 26.09.05 Ялта |
Стрибки у висоту | ||||
Стрибки у довжину | ||||
Потрійний стрибок | КМС | 13м51см | Ставчанська Євгенія | 03.07.98 Київ |
Естафетний біг 4х100 | ІІ | 52,39 | Любова Вікторія, Якимик Олеся, Ватаманюк Вікторія, Чоропіта Дар’я | 25.05.15 Кіровоград |
Естафетний біг 4х400 | І | 3:43,88 | Соколова Вікторія, Михайличенко Ольга, Апетрей Мар’яна, Лупу Наталія | 17.06.06 Київ |
ЮНІОРКИ U19 років (в приміщенні) | ||||
Дистанція | Розряд | Рекорд | Спортсмен | Рік та місце встановлення |
60м | МС | 7,47 | Ібрагімова Севіль | 26.02.05 Мінськ (Білорусь) |
200м | КМС | 25,10 | Михайличенко Ольга | 10.02.06 Суми |
400м | КМС | 55,47 | Михайличенко Ольга | 22.02.06 Суми |
800м | МС | РУ19 2:04,31 | Лупу Наталія | 23.02.06 Суми |
1500м | КМС | 4:30,05 | Кирийчук Людмила | 18.02.09 Суми |
3000м | І | 9:55,13 | Кирийчук Людмила | 20.02.09 Суми |
60м з/б | ||||
Стрибки у висоту | ||||
Стрибки у довжину | МС | РУ19 6м45см | Ставчанська Євгенія | 09.02.00 Бровари |
Потрійний стрибок | МСМК | ER/NR19 14м18см | Ставчанська Євгенія | 05.02.99 Львів |
Естафетний біг 4х400 | ||||
ЮНІОРИ U19 років (на стадіоні) | ||||
Дистанція | Розряд | Рекорд | Спортсмен | Рік та місце встановлення |
100м | І КМС КМС | 10,96 10,7h 10,7h | Яворський Михайло Парнета Михайло Косов Валерій | 15.06.15 Харків 0.07.09 Чернівці 1978 р. |
200м | КМС | 21,96 | Яворський Михайло | 17.06.13 Харків |
400м | КМС | 48,37 | Бибик Тарас | 02.08.11 Донецьк ЧУ |
800м | КМС КМС | 1:50,07 1:53,9h | Бибик Тарас Лабовський Микола | 02.07.10 Вінниця 20.08.02 Донецьк |
1500м | МС | 3:43,56 | Гешко Іван | 1998 р. |
3000м | КМС | 8:14,97 | Пужняк Михайло | 21.06.87 Ленінград |
5000м | МС | 14:10,50 | Пужняк Михайло | 07.06.86 Москва |
10 000м | І | 30:45,6h | Пужняк Михайло | 28.08.86 Київ |
Напівмарафон | 1:12;51 | Онуфраш Олег | 01.05.10 Дніпропетровськ | |
Марафонський біг | ||||
3000м з/п | 9:22,81 | Антонюк Вячеслав | 25.07.13 Донецьк | |
110м з/б | МС | 14,18 (1,07) | Олег Шиман | 04.07.85 Київ |
400м з/б | КМС МС | 54,34 51,7h | Григораш Іван Кріцштейн Борис | 26.05.04 Миколаїв 1973 Москва |
Стрибки у висоту | МС | 2м21см | Сенюков Сергій | 06.04.74 Алушта |
Стрибки у довжину | КМС | 7м31см | Селіверстов Сергій | 17.05.03 Харків |
Потрійний стрибок | І | 14м84см | Селіверстов Сергій | 30.06.01 Біла-Церква |
Спортивна ходьба 20км | МС | 1:28,54.0 | Ілліка Іван | 1974 |
Естафетний біг 4х100м | ||||
Естафетний біг 4х400м | ІІ | 3:22,40 | Бибик Тарас, Шевчишин Андрій, Бодянчук Дмитро, Кізима Сергій | 17.06.08 Ялта |
ЮНІОРИ U19 років (в приміщенні) | ||||
Дистанція | Розряд | Рекорд | Спортсмен | Рік та місце встановлення |
60м | І ІІ | 7,04 7,0h | Селіверстов Сергій Вакарчук Андрій | 21.01.05 Київ 05.11.10 Івано-Франківськ |
200м | КМС ІІ | 22,40 24,6h | Яворський Михайло Дутчак Микола | 07.02.15 Суми 06.02.09 Львів |
400м | КМС ІІ | 49,92 51,7h | Яворський Михайло Бибик Тарас | 06.02.15 Суми 05.02.09 Львів |
800м | МС | 1:49,84 | Бибик Тарас | 18.02.12 Суми |
1500м | МС | РУ19 3:47,97 | Гешко Іван | 12.02.98 Львів |
3000м | КМС | 8:18,78 | Пужняк Михайло | 1987 р. |
2000м з/п | ІІ | 6:20,58 | Корчак Максим | 05.01.96 Суми |
Стрибки у довжину | КМС | 7м34см | Селіверстов Сергій | 11.01.01 Київ |
Потрійний стрибок | І | 15м00см | Селіверстов Сергій | 14.12.02 Київ |
Естафетний біг 4х400м | ||||
Примітки: *РУ – Рекорд України |