ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рекорди області серед юніорів (U19)

 

ЮНІОРКИ U19 років (на стадіоні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
100м МС 11,78 Ібрагімова Севіль 18.05.07 Київ
200м
МС
МС
23,91
23,8h
Ібрагімова Севіль
Роман Ірина
19.05.07 Київ 
02.08.87 Миколаїв
400м
МС
КМС
53,44
54,5h
Роман Ірина
Михайличенко Ольга
02.10.87 Миколаїв
22.07.06 Київ
800м МС 2:03,84 Лупу Наталія 07.07.06 Миколаїв
1500м КМС 4:21,09 Кирийчук Людмила 02.07.09 Донецьк
3000м КМС 9:16,0h Данелюк Марія 04.08.79 Подольск
5000м        
10 000м        
100м з/б        
400м з/б КМС 1:02,40 Лупу Наталія 26.09.05 Ялта
Стрибки у висоту        
Стрибки у довжину        
Потрійний стрибок КМС 13м51см Ставчанська Євгенія 03.07.98 Київ
Естафетний біг 4х100 ІІ 52,39 Любова Вікторія, Якимик Олеся,
Ватаманюк Вікторія, Чоропіта Дар'я
25.05.15 Кіровоград
Естафетний біг 4х400 І 3:43,88 Соколова Вікторія, Михайличенко Ольга,
Апетрей Мар'яна, Лупу Наталія
17.06.06 Київ
         
ЮНІОРКИ U19 років (в приміщенні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
60м МС 7,47 Ібрагімова Севіль 26.02.05 Мінськ (Білорусь)
200м КМС 25,10 Михайличенко Ольга 10.02.06 Суми
400м КМС 55,47 Михайличенко Ольга 22.02.06 Суми
800м МС РУ19 2:04,31  Лупу Наталія 23.02.06 Суми
1500м КМС 4:30,05 Кирийчук Людмила 18.02.09 Суми
3000м І 9:55,13 Кирийчук Людмила 20.02.09 Суми
60м з/б        
Стрибки у висоту        
Стрибки у довжину МС РУ19 6м45см Ставчанська Євгенія 09.02.00 Бровари
Потрійний стрибок МСМК ER/NR19 14м18см Ставчанська Євгенія 05.02.99 Львів
Естафетний біг 4х400        
         
ЮНІОРИ U19 років (на стадіоні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
100м
І
КМС
КМС
10,96
10,7h
10,7h
Яворський Михайло
Парнета Михайло
Косов Валерій
15.06.15 Харків
0.07.09 Чернівці
1978 р.
200м КМС 21,96 Яворський Михайло 17.06.13 Харків
400м КМС 48,37 Бибик Тарас 02.08.11 Донецьк ЧУ
800м
КМС
КМС
1:50,07
1:53,9h
Бибик Тарас
Лабовський Микола
02.07.10 Вінниця
20.08.02 Донецьк
1500м МС 3:43,56 Гешко Іван 1998 р.
3000м КМС 8:14,97 Пужняк Михайло 21.06.87 Ленінград
5000м МС 14:10,50 Пужняк Михайло 07.06.86 Москва
10 000м І 30:45,6h Пужняк Михайло 28.08.86 Київ
Напівмарафон   1:12;51 Онуфраш Олег 01.05.10 Дніпропетровськ
Марафонський біг
       
3000м з/п   9:22,81 Антонюк Вячеслав 25.07.13 Донецьк
110м з/б МС 14,18 (1,07) Олег Шиман 04.07.85 Київ
400м з/б
КМС
МС
54,34
51,7h
Григораш Іван
Кріцштейн Борис
26.05.04 Миколаїв
1973 Москва
Стрибки у висоту МС 2м21см Сенюков Сергій 06.04.74 Алушта
Стрибки у довжину КМС 7м31см Селіверстов Сергій 17.05.03 Харків
Потрійний стрибок І 14м84см Селіверстов Сергій 30.06.01 Біла-Церква
Спортивна ходьба 20км МС 1:28,54.0 Ілліка Іван 1974
Естафетний біг 4х100м        
Естафетний біг 4х400м ІІ 3:22,40 Бибик Тарас, Шевчишин Андрій,
Бодянчук Дмитро, Кізима Сергій
17.06.08 Ялта
         
ЮНІОРИ U19 років (в приміщенні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
60м
І
ІІ
7,04
7,0h
Селіверстов Сергій
Вакарчук Андрій
21.01.05 Київ
05.11.10 Івано-Франківськ
200м
КМС
ІІ
22,40 
24,6h
Яворський Михайло
Дутчак Микола
07.02.15 Суми
06.02.09 Львів
400м
КМС
ІІ
49,92
51,7h
Яворський Михайло
Бибик Тарас
06.02.15 Суми
05.02.09 Львів
800м МС
1:49,84
Бибик Тарас 18.02.12 Суми
1500м МС РУ19 3:47,97 Гешко Іван 12.02.98 Львів
3000м КМС 8:18,78 Пужняк Михайло 1987 р.
2000м з/п ІІ 6:20,58 Корчак Максим 05.01.96 Суми
Стрибки у довжину КМС 7м34см Селіверстов Сергій 11.01.01 Київ
Потрійний стрибок І 15м00см Селіверстов Сергій 14.12.02 Київ
Естафетний біг 4х400м        
Примітки: *РУ - Рекорд України

 

Comments are closed.

Легка атлетика в Чернівецькій області