ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рекорди області серед юнаків та дівчат (17-16 років)

ДІВЧАТА 17-16 років (на стадіоні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
100м КМС
КМС
11,81
11,9h
Ібрагімова Севіль 24.04.04 Одеса
08.05.03 Ужгород
200м КМС
КМС
24,20
24,9h
Ібрагімова Севіль 26.09.04 Миколаїв
09.05.03 Ужгород
400м І
КМС
58,4h
53,78
Анакі Христина
Михайличенко Ольга
06.07.08 Київ
15.06.06 Київ
800м КМС 2:06,07 Чіжикова Тетяна 29.06.82 Ленінград (Санкт-Петербург)
1500м КМС 4:21,09 Кирийчук Людмила 02.07.09 Донецьк
3000м ІІ 10:20,48 Заєць Юлія 25.06.07 Миколаїв
5000м        
10 000м        
100м з/б КМС 14,19 Ібрагімова Севіль 24.04.04 Одеса
400м з/б КМС 1:02,40 Лупу Наталія 26.09.05
Стрибки у висоту ІІ 1м55см Урсуляк Євгенія
Роман Марина
25.09.05
07.07.08 Київ
Стрибки у довжину МС 6м55см Ставчанська Євгенія Москва
Потрійний стрибок КМС РУ17 13м51см Ставчанська Євгенія 03.07.98 Київ
Естафетний біг 4х100 ІІІ 52,68 Келя Діана, Верега Ксенія,
Банарюк Юлія, Томик Анастасія
08.07.08 Київ
Естафетний біг 4х400 ІІ 4:02,03 Мирон Наталія,Бідоча Оксана,
Анакі Христина, Банарюк Юлія
08.07.08 Київ
         
ДІВЧАТА 17-16 років (в приміщенні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
60м МС 7,47 Ібрагімова Севіль 26.02.05 Мінськ (Білорусь)
200м КМС
І
25,10
26,0h 
Михайличенко Ольга
Ібрагімова Севіль
10.02.06 Суми
31.01.03 Донецьк
400м КМС 55,47 Михайличенко Ольга 16.02.11 Суми
800м КМС 2:12,45 Кирийчук Людмила 23.02.08 Суми
1500м КМС 4:30,05 Кирийчук Людмила 18.02.09 Суми
3000м І 9:55,13 Кирийчук Людмила 20.02.09 Суми
60м з/б КМС РУ17 8м45см Ставчанська Євгенія 12.12.98 Київ
Стрибки у висоту        
Стрибки у довжину МС РУ17 6м36см Ставчанська Євгенія 14.12.97 Бровари
Потрійний стрибок МС РУ17 13м82см Ставчанська Євгенія 12.12.98 Київ
Естафетний біг 4х400 м        
         
ЮНАКИ 17-16 років (на стадіоні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
100м І
КМС
КМС
11,16
10,7h
10,7h
Кузін Максим
Парнета Михайло
Косов Валерій
01.10.14 Київ
10.07.09 Чернівці
1978 р.
200м КМС 21,96 Яворський Михайло 17.06.13 Харків
400м

КМС

І

48,87

48,9h

Яворський Михайло

Яворський Михайло

13.06.14 Київ

22.06.13 Харків

800м І
1:56,98
Миронець Олег 26.06.15 Кіровоград
1500м ІІ 4:10,11 Ісопел Дмитро 26.05.11 Ялта
3000м ІІ 9:04,30 Антонюк В'ячеслав 27.05.11 Ялта
5000м МС 14:10,50 Пужняк Михайло 07.06.86 Москва
10 000м І 30:45,6 Пужняк Михайло 28.08.86 Київ
2000м з/п   6:06,02 Корчак Максим 25.04.13 Ялта
3000м з/п   9:22,81 Антонюк Вячеслав 25.07.13 Донецьк
110м з/б КМС 14,2h Олег Шиман 19.06.85 Київ
400м з/б ІІ
КМС
58,13
53,4h
Іваненко Олег
Арсенюк Михайло
09.05.09 Ужгород
19.06.85 Київ
Стрибки у довжину І 7м02см Селіверстов Сергій 13.05.02 Біла Церква
Потрійний стрибок І 14м84см Селіверстов Сергій 30.06.01 Біла Церква
Спортивна ходьба 20км МС 1:28,54.0 Ілліка Іван 1974
Естафетний біг 4х100м ІІІ 46,63 Апопій Валерій, Збиркот Олег,
Шмідт Едуард, Паскарь Дмитро
08.07.08 Київ
Естафетний біг 4х400м І юн 3:43,23 Ткаченко Олександр, Капіцький Юрій,
Ватрич Тарас, Паскарь Дмитро
08.07.08 Київ
         
ЮНАКИ 17-16 років (в приміщенні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
60м ІІІ
ІІ
7,40
7,0h
Шмідт Едуард
Вакарчук Андрій
05.02.08 Запоріжжя
05.11.10 Івано-Франківськ
200м І
ІІ
23,71
24,6h
Бибик Тарас
Дутчак Микола
19.02.09 Суми
06.02.09 Львів
400м

КМС

ІІ

50,38

51,7 h

Яворський Михайло 

Бибик Тарас

19.02.14 Суми

05.02.09 Львів

800м ІІ
2:01,06
Мартинюк Ігор 09.02.11 Суми
1500м ІІ 4:15,97 Цеганчук Анатолій 08.02.11 Суми
3000м ІІ 9:17,35 Гнатишин Дмитро 04.02.07 Запоріжжя
60м з/б ІІ 8,94 Столяр Володимир 14.01.05 Запоріжжя
2000м з/п ІІ 6:27,14 Корчак Максим 31.01.11 Запоріжжя
Стрибки у довжину КМС 7м34см Селіверстов Сергій 11.01.01 Київ
Потрійний стрибок І 15м00см Селіверстов Сергій 14.12.02 Київ
Естафетний біг 4х400м        
Примітки:
*РУ - Рекорд України

 

Comments are closed.

Легка атлетика в Чернівецькій області