ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Рекорди області серед юнаків та дівчат (U15)

ДІВЧАТА U15 років (на стадіоні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
100м КМС
КМС
12,34
11,9h
Ібрагімова Севіль 04.07.03 Київ
08.05.03 Ужгород
200м КМС
КМС
25,19
24,9h
Ібрагімова Севіль 05.07.03 Київ
09.05.03 Ужгород
400м ІІ
І
1:02,16
58,4h
Верега Ксенія
Анакі Христина
19.06.10 Біла Церква
06.07.08 Київ
800м КМС 2:06,07 Чіжикова Тетяна 29.06.82 Ленінград (Санкт-Петербург)
1500м І 4:32,95 Лупу Наталія 14.05.02 Біла-Церква
3000м ІІ 10:51,45 Шутак Ганна 08.07.08 Київ
2000м з/п І 7:03,37 Лупу Наталія 18.05.01 Київ
100м з/б (0,762) І
І
15,03
15,0h
Колісник Катерина
Ібрагімова Севіль
29.05.08 Вінниця
08.05.03 Ужгород
400м з/б (0,762) ІІІ 1:12,87 Горошовська Марина 08.06.09 Вінниця
Стрибки у висоту        
Стрибки у довжину І  5м74см Цихоцька Руслана 05.05.01 Одеса
Потрійний стрибок        
         
ДІВЧАТА U15 років (в приміщенні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
60м ІІІ
КМС
8,42
7,5h
Колесник Катерина
Ібрагімова Севіль
02.02.07 Запоріжжя
31.01.03 Донецьк
200м

ІІІ
І

28,18
26,0h

 Владичан Анастасія
Ібрагімова Севіль

31.01.16 Запоріжжя
31.01.03 Донецьк

400м ІІ 1:02,82 Владичан Анастасія 30.01.16 Запоріжжя
800м КМС 2:12,45 Кирийчук Людмила 23.02.08 Суми
1500м КМС 4:31,86 Кирийчук Людмила 05.02.08 Запоріжжя
1500м з/п   6:14,88 Маньковська Наталія 29.11.14 Київ
3000м ІІ 10:32,34 Максеменюк Юлія 07.02.08 Запоріжжя
60м з/б І
І
9,24
8,7h
Пастух Олена
Ібрагімова Севіль
09.12.00 Київ
30.01.03 Донецьк
Стрибки у висоту І 1м65см Роман Марина 07.02.08 Запоріжжя
Стрибки у довжину І 5м87см Цихоцька Руслана 09.12.01 Київ
Потрійний стрибок І 12м57см Цихоцька Руслана 08.12.01 Київ
Штовхання ядра (4кг) ІІІ 9м45см Роман Марина 07.02.08 Запоріжжя
         
ЮНАКИ U15 років (на стадіоні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
100м ІІ 11,69 Паскарь Дмитро 07.06.09 Вінниця
200м ІІ 23,70 Вакарчук Андрій 19.06.10 Біла Церква
400м ІІ 53,52 Данчук Валентин 19.06.10 Біла Церква
800м ІІІ 2:09,85 Лека Сергій 16.05.14 Київ
1500м ІІ 4:17,00 Корчак Максим 26.05.11 Ялта
3000м ІІ 9:04,30 Антонюк В'ячеслав 27.05.11 Ялта
2000м з/п ІІ 6:38,18 Корчак Максим 28.05.11 Ялта
110м з/б (0,914) ІІ юн 17,59 Апопій Валерій 06.07.08 Київ
400м з/б (0,762) ІІ 59,37 Данчук Валентин 20.06.10 Біла Церква
         
ЮНАКИ U15 років (в приміщенні)
Дистанція Розряд Рекорд Спортсмен Рік та місце встановлення
60м І юн
ІІ
8,02
7,0h
Юрійчук Максим
Вакарчук Андрій
29.11.10 Київ
05.11.10 Івано-Франківськ
200м ІІ
ІІ
24,47
24,6h
Бибик Тарас
Дутчак Микола
06.02.08 Запоріжжя
06.02.09 Львів
400м ІІІ 54,55 Бибик Тарас 05.02.08 Запоріжжя
800м ІІ 2:10,30 Корчак Максим 30.01.11 Запоріжжя
1500м ІІІ 4:24,82 Антонюк В'ячеслав 21.12.10 Київ
3000м ІІ 9:17,35 Гнатишин Дмитро 04.02.07 Запоріжжя
60м з/б ІІ 8,94 Столяр Володимир 14.01.05 Запоріжжя
2000м з/п ІІ 6:27,14 Корчак Максим 31.01.11 Запоріжжя
Стрибки у довжину        
Потрійний стрибок І 14м50см Селіверстов Сергій 09.12.00 Київ
Естафетний біг 4х400м        
Примітки:
*РУ - Рекорд України

 

Comments are closed.

Легка атлетика в Чернівецькій області