ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Lviv Open 2016 (фото+відео)

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Двічі на п’єдесталі пошани і неодноразово в інших приємних дійствах і церемоніях «засвітились» представники Буковини на Відкритому Кубку Львова з легкої атлетики «Lviv Open 2016», який відбувся 22 грудня у манежі СКА.

 

У дорослій номінації найвдаліше з буковинської міні-команди виступила Марія Руснак (Дашкевич), яка фінішувала другою у фіналі на дистанції 150 м.

На 600-метрівці відзначився хотинчанин Олег Миронець, якого сміливо можна назвати відкриттям сезону. Вихованець Івана Павлюка став кращим серед юніорів на цій дистанції з результатом 1.21,74. Відзначимо і виступ Олександра Данілова, який, спеціалізуючись на 400-метрівці з бар’єрами, показав доволі високий результат на 600-метрівці – 1.23,10.

Серед зірковий гостей «Lviv Open 2016» був і найтитулованіший буковинський спортсмен – чемпіон Європи та світу на дистанції 1500 м, учасник трьох Олімпійських ігор і кращий спортсмен України 2006 р. Іван Гешко, який віднедавна став і віце-президентом Федерації легкої атлетики України. Іван Тарасович взяв участь у церемонії відкриття, нагороджував у деяких номінаціях, плюс ще й встановив від себе 3 презенти (футболки) для активних вболівальників (кому вони дістались, – згодом повідомимо).

Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики проводився вперше і став продовженням Відкритої першості СК «Легіон» (у такому статусі ці започатковані у 2011 р. змагання набули популярності). Як зазначили фахівці, змагання з легкої атлетики такого рівня у Львові не проводилися з 2001 р., коли цей манеж приймав чемпіонат України в приміщенні. «Мотор» цього цікавого старту – подружжя Віталій (тренер, підготував 4-х майстрів спорту) та Ольга Тарнакіни (тренер, директор місцевої ДЮСШ). Після переформатування змагань на Відкритий Кубок Львова до їх проведення серйозно долучилась Львівська міська рада, яка виділила 120 тис. грн. А головним організатором змагань стала природно Львівська обласна федерація легкої атлетики, яку очолює директор манежу СКА, член Ради ФЛАУ Микола Васильович Мандрона.

Змагання популярні серед спортсменів у т.ч. завдяки грошовим винагородам (є і бонуси за рекорди змагань). А окрему увагу вони привертають своєю нестандартністю – нагороди розігруються виключно на не олімпійських бігових дистанціях.

Окремо варто згадати про деяких представників команд, тренерів, гостей змагань з числа знаних у минулому легкоатлетів. Наприклад, у рівненському тренерському штабі «виблискує» багаторічний рекордсмен України у стіпль-чезі Андрій Попеляєв (свого часу він у 21-річному віці встановив молодіжний рекорд СРСР на дистанції 3000 м з/п – 8.21,75, який так і залишився непобитим). Представником Закарпатської області був бронзовий призер чемпіонату СРСР на 400 м Анатолій Коломоєць. Свого сина і вихованця Сашка, який у драматичній боротьбі виграв 1000 м, привіз Віктор Карпенко, який неодноразово вигравав чемпіонат СРСР в різних номінаціях на стаєрських дистанціях (у 1988 р. Віктор виграв майже всі змагання, в яких брав участь, крім юніорського чемпіонату Європи, має в активі подвійний тріумф у своїй віковій групі на змаганнях соцтабору «Дружба» і т.д.). Київщину представляв і один з головних організаторів славного Білоцерківського марафону Сергій Романчук (майстер спорту, учаснике 3-х чемпіонатів світу, 6 місце на Кубку світу з марафонського бігу, особистий рекорд – 2:13.47), якого нещодавно легкоатлетична громада рекомендувала на посаду головного тренера з витривалості у збірній України з легкої атлетики (це рішення ФЛАУ має затвердити профільне міністерство). Зацікавленим вболівальником на трибунах був майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту Дмитро Дем’янюк (переможець командного Євро-2011, особистий рекорд – 2 м 35 см), який вболівав за дружину Орисю Мочульську (у статусі чинної рекордсменки змагань вона виграла 1000 м).

У церемоніях нагородження взяли участь також волинський перший віце-президент ФЛАУ Володимир Рудюк (майстер спорту), майстер спорту з Києва Сергій Бородін (який виготовив кубки для цих змагань), начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер.

Змагання «Lviv Open 2016» транслювались наживо на XSPORT. І у «розмовному жанрі» до їх проведення мав честь долучитися і автор цих рядків.

 

Ще фото можна подивитися тут:

 

Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики

 

2000 м з/п (чоловіки)

18 РОСТИКУС Роман Львiвська, Д, ЛШВСМ 18.08.1991 Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П. –5:47.20

166 ДЕЩЕНКО Андрій Харкiвська 30.07.1994 Поливаний В.І. – 5:48.76

КОЛЯДА Костянтин Львiвська, Д, ЛШВСМ 08.06.1993 Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Гаєвський М.П. –5:49.69

 

2000 м з/п (жінки)

164 ВАЩЕНКО Марія Чернігівська, У, КДЮСШ “У” Чрг 11.06.1996 Лагункова Н, Клюєв А.О. – 7:03.30

70 ФЕДЧИК Вікторія Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР Рвн 06.06.1997 Попеляєв А.В., Романчук М. – 7:05.84

20 СТАВІЛА Андрея Молдова 13.12.2000 Остапенко В. – 7:34.00

 

1000 м (жінки)

МОЧУЛЬСЬКА Орися Львiвська, МОН, ЛШВСМ 23.06.1992 Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. , Єретик В.Ю. –2:56.72

165 ДЯТЛОВА Юлія Чернігівська, У, КДЮСШ “У” Чрг 18.08.1990 Логункова Н., Клюєв А.О. – 2:56.74

68 КЛИМЮК Катерина Рівненська, МОН, ОСДЮСШОР Рвн 02.06.1995 Книш М., Дубіч В.П. – 2:57.26

 

1000 м (чоловіки)

167 КАРПЕНКО Олександр Київська, У, КОШВСМ 19.08.1995 Карпенко В. – 2:31.64

13 ШИМОН Зеба Польща 16.03.1999 Karkut B. – 2:32.36

104 ГРИЩИШИН Юрій Івано-Франківська, У 22.02.1996 Шевчук М.М. – 2:32.92

 

300 м (чоловіки, забіги)

83 БОЙЧУК Денис Чернівецька, К 28.02.1998 Ячнюк І.О. – 38.30 (3 м у 7 забігу)

 

150 м (жінки, забіги)

РУСНАК Марія Чернівецька, К, ШВСМ Чрн 21.08.1988 Ячнюк І.О., Павлюк І. – 19.15 (1 м у 4 забігу)

 

600 м (жінки)

132 КОЛЕСНИЧЕНКО Олена Вінницька, МОН, ШВСМ Він 03.06.1993 Подолянко В.В., Книш М. – 1:32.21

162 ЛИХАЧ Анжела Волинська, МОН, ДЮСШ Луцького р-ну Влн 17.02.2000 Якимович Н.І., Якимович А. –1:37.74

19 РОТАРЬ Сільвія Молдова 28.08.1999 Остапенко В. – 1:37.99

 

600 м (чоловіки)

150 ДАНИЛЕНКО Данило Волинська, Д, ШВСМ Вол 10.10.1994 Вегнер О.І., Вегнер О.А. – 1:19.77

113 СЕНИК Станіслав Івано-Франківська, К, ШВСМ І-Ф 23.11.1996 Перегинець М.І. 1:21.01

97 НЕЧИПОРЕНКО Денис Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 07.01.1990 Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В. – 1:21.22

82 МИРОНЕЦЬ Олег Чернівецька, К, ШВСМ Чрн 29.05.1998 Ячнюк І.О., Павлюк І. 1:21.74 (1 місце серед юніорів!)

80 ДАНІЛОВ Олександр Чернівецька, К, ШВСМ Чрн 24.06.1987 Ячнюк І.О., Павлюк І. – 1:23.10

 

300 м (жінки, фінал)

25 МАРЧАК Ірина Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка Львів 23.04.1999 Порошина О.В. – 39.70

129 КОВТУН Інна Вінницька, К, СДЮСШОР “Колос” Він 25.08.1997 Черненков С.О. , Кожарко С.М. – 41.78

12 ВРОНСЬКА Вікторія Польща 14.01.2000 Aniol S – 42.01

 

300 м (чоловіки, фінал)

153 БУРАКОВ Володимир Запорiзька, ШВСМ Зпр 06.05.1985 Вегнер О.а, Вегнер О.І. – 35.26

26 ВАЙДА Микола Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім.Кутенка Львів 18.12.1993 Порошина О.В. – 35.99

98 ГАВРИШ Станіслав Черкаська, МОН, ОСДЮСШОР Чрк 17.04.1997 Нечипоренко Л.А., Нечипоренко О.В. –37.32

 

150 м (жінки, фінал)

32 ШОСТАК Мар’яна Львiвська, МОН, УФК 24.10.2000 Федоренко В.Ф., Черних В.М., Кондрацька Г.Д. – 18.66

81 РУСНАК Марія Чернівецька, К, ШВСМ Чрн 21.08.1988 Ячнюк І.О., Павлюк І. – 18.83

60 КОВАЛЬ Лілія Львiвська, МОН, ЛДЮСШ №2 Львів 15.07.1998 Свищ Я., Сазонова В.І. – 19.17

 

150 м (чоловіки, фінал)

136 СЕНЧУК Віктор Тернопiльська, К, ШВСМ Трн 27.02.1997 Васірук М. – 16.80

55 ТРОХІМЧУК Юрій Львiвська, МОН 25.12.1995 Федоренко В.Ф., Черних В.М., Кретів О. – 16.88

100 БАХІ ГЕЙ Жілдас Івано-Франківська 21.06.1993 Фотуйма О.Я., Жмурко Т. – 17.43

Усі результати можна переглянути тут:

***

Трансляцію можна подивитися тут:

***

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Легка атлетика в Чернівецькій області