ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Буковинські нагороди на Кубку України 2017 у Києві

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Повний комплект призових місць, у т.ч. дві перемоги, записали до свого активу представники Буковини на Кубку України з легкої атлетики 11.02.17 у Києві.

Кращі результати серед буковинців показали спринтери. Марія Руснак (Дашкевич) вперше виграла Кубок України на дистанції 60 м, не дотягнувши у фіналі лише 0,1 сек. до рекорду області за ручним часом Світлани Парнети (7,2 – 1983 р., Київ, чемпіонат УРСР). Звісно, ручний час в наш час рідкість, і на національних змаганнях його застосовують лише у разі технічних проблем в електронним часом. Але в будь-якому разі Марія показала відмінний результат.

А ось рекордсмен Буковини серед чоловіків на спринтерських дистанціях Еміль Ібрагімов у фіналі на 60 м більше не дотягнув до свого ж рекорду за ручним часом (6,3 – 16.01.13, Львів) і фінішував третім.

Першим на 3000 м фінішував Сергій Дуган, а на дистанції удвічі коротшій друге місце посів Ігор Мартинюк.

Кубок України, м. Київ

11.02.17

60 м (чоловіки)
Забіги

Еміль Ібрагімов (Чернівці, ШВСМ, СК «Гешко», Геннадій Слюсарєв, офіційний партнер –готель «Буковина») – 6,84 (1 м у 3 забігу, кращий час у забігах)
Олександр Помагаєв (Чернівці, ШВСМ, Геннадій Слюсарєв) – 7,03 (2 м у 6 забігу, загальний 6-7 час).
 

60 м (жінки, забіги)

Марія Руснак (Дашкевич) (21.08.1988, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 7,56 (1 м у 2 забігу, кращий час у забігах)

Аліна Мандебура (25.01.1995, Геннадій Слюсарєв) – 8,03 (2 м у 1 забігу, загальний 4-5 час)

 

400м (чоловіки)

Данілов Олександр - (24.06.1987, Чернівці, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) – 50,95 (1 м в 6 забігу, загальне 5 місце, не дотягнув до фіналу 0,01 сек.)

 

60 м (жінки, фінал)

1. Марія Руснак (21.08.1988, Чернівці, Ірина Ячнюк, Іван Павлюк) - 7.3h

2. Шульга Євгенія (13.09.1994, Чернігівська) - 7.6h

3. Гаврилюк Юлія (25.06.1997, Волинська) - 7.7h

4. Аліна Мандебура (25.01.1995, Чернівці, Геннадій Слюсарєв) - 7.8h

 

60 м (чоловіки, фінал)

1. Смелик Сергій (19.04.1987, м. Київ) - 6.5h

2. Супрун Володимир (24.01.1994, Сумська) - 6.5h

3. Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, СК «Гешко», Геннадій Слюсарєв, офіційний партнер – готель «Буковина») – 6.6h

8. Помогаєв Олександр (27.07.1994, Чернівці, Геннадій Слюсарєв) - 6.8h

 

1500 м (чоловіки)

1. Станіслав Маслов (19.01.1989, Житомирська) – 3.47,8

2. Ігор Мартинюк (05.05.1993, Чернівецька, Денис Тищук) – 4.05,1

3. Владислав Шитлюк (26.09.1999, Волинська) – 4.05,6

 

3000м (чоловіки)

1. Сергій Дуган (25.10.1984, Чернівці, Денис Тищук) – 8.52,93 

2. Чапля Назарій (16.04.1997, Львiвська) - 8.58,44

3. Ніколайчук Андрій (24.11.1997,  Волинська) - 9.01,20

4. Хоменко Володимир (17.11.1996, Волинська) - 9.02,54

5. Малованюк Орест (16.05.1997, Чернівці, Денис Тищук) - 9.04,13

 

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Легка атлетика в Чернівецькій області