ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Буковинець виступить у складі збірної у міжнародному матчі

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неодноразовий переможець та призер національних змагань в юніорській номінації Олег Миронець (29.05.1998) з Хотина включений до складу збірної України для участі у міжнародній матчевій зустрічі юніорських збірних.

Вихованець Івана Павлюка бігтиме дистанцію 400 м, на якій він є чемпіоном України серед юніорів.

У матчевій зустрічі серед юніорів 13.05.17 у Луцьку будуть представлені Україна, Кіпр, Ізраїль, Румунія та Білорусь, – повідомляє офіційний сайт ФЛАУ (uaf.org.ua).

Склад збірної України на ці змагання, затверджений виконкомом ФЛАУ:

 

ЮНІОРИ

 100 м, 4х100 м

 Конящий Ян

 Запорізька обл.

 4х100 м

 Савенко Олександр

 Черкаська обл.

 4х100 м

 Пирогов Олександр

 Донецька обл.

 400 м

 Миронець Олег

 Чернівецька обл.

 1500 м

 Лонський Вадим

 Донецька обл.

 3000 м

 Алфімов Артем

 Донецька обл.

 110 м з/б, 4х100 м

 Овчаренко Олексій

 Харківська обл.

 400 м з/б

 Кльоз Руслан

 Львівська обл.

 висота

 Кузьмінов Роман

 Житомирська обл.

 жердина

 Малихін Владислав

 Київська обл.

 потрійний

 Попко Олександр

 Дніпропетровська обл.

 молот

 Гаврилюк Михайло

 Івано-Франківська обл.

 Ядро

 Шилівський Олександр

 Тернопільська обл.

 Диск

 Журба Вадим

 Чернігівська обл.

 Спис

 Лепель Олексій

 Київська обл.

 

ЮНІОРКИ

 100 м, 4х100 м

 Марчак Ірина

 Львівська обл.

 4х100 м

 Ратнікова Вікторія

 Одеська обл.

 4х100 м

 Сацюк Марія

 Волинська обл.

 400 м, 4х100 м

 Коба Джойс

 Вінницька обл.

 1500 м

 Ковба Вікторія

 м. Київ

 3000 м

 Кравченко Тетяна Ю.

 Херсонська обл.

 100 м з/б

 Черненко Анастасія

 Харківська обл.

 400 м з/б

 Безшийко Тетяна

 Черкаська обл.

 Висота

 Шух Аліна

 Київська обл.

 Жердина

 Максименко Юлія

 Дніпропетровська обл.

 Довжина

 Нерубальщук Ірина

 Харківська обл.

 Потрійний

 Василенко Валентина

 Полтавська обл.

 Ядро

 Кравченко Тетяна О.

 Київська обл.

 Диск

 Байрак Юлія

 Дніпропетровська обл.

 Спис

 Банира Вікторія

 Черкаська обл.

 

ОФІЦІЙНІ ОСОБИ

 Тиртишник В’ячеслав

 Державний тренер

 Каратєєв Андрій

 Старший тренер

 Черняєв Олександр

 Тренер

 Шух Майя

 Тренер

 Маланюк Ярослав

 Тренер

 Порошина Ольга

 Тренер

 Сторч Віктор

 Провідний тренер

***

Натисніть тут для лайку - Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Легка атлетика в Чернівецькій області